Třídní kola v recitaci

Ve středu 25. 4. proběhne v aule městského úřadu školní kolo v recitační soutěži. Protože všichni žáci se na tuto záležitost opravdu poctivě připravují, je velmi těžké vybrat z velké konkurence ty nejvýraznější recitátory. Uspořádali jsme proto ve škole třídní kola, ze kterých vzešli tři nejlepší žáci z každé třídy, kteří svůj um zúročí právě v aule. Boj to byl velký, porota měla těžký úkol vybrat z 26 přednášejících spravedlivě toho, kdo postoupí. Atmosféra byla báječná, na soutěžících bylo znát, že k recitaci přistupují zodpovědně. Je pravdou, že u někoho zapracovala tréma, u některých možná i fakt, že byl pátek 13.

Na úřad postupují:

2. A – Míša Bryndáčová, Marek Trnka, Lucka Frišsová

3. A – Viktorka Fuchsová, Viktorka Horváthová, Kryštof Koudele

4. A – Adam Mňatinoha, Kristinka Svěráková, Filip Horvát

Všichni jste srdečně zváni, přijďte soutěžící podpořit.