Mýdlomika na veletrhu

Středeční den 3. června 2015 byl vyvrcholením roční práce škol, které byly zapojeny do projektu OPVK s názvem „Rozvoj podnikání na ZŠ – dovednosti 21. století, který je spolufinancovaný Evropskou unií a státním rozpočtem ČR.

V prostorách Krajské knihovny v Karlových Varech proběhl veletrh minipodniků, které vznikly v rámci projektu na jednotlivých školách. Do projektu bylo zapojeno sedm škol ze třech krajů ČR (ZŠ a MŠ Oloví, ZŠ Nové Sedlo, Masarykova ZŠ a MŠ Krupka, ZŠ, SŠ a MŠ Havlíčkova Kraslice, ZŠ Dukelská Kraslice, ZŠ a MŠ Krajková a ZŠ Brno Čejkovická). Cílem projektu bylo seznámení žáků základních a středních škol s principy podnikání a činností s ním souvisejících.

Naše škola se projektu zhostila na jedničku a žáci se v konkurenci minipodniků v žádném případě neztratili, ačkoliv jejich věkový průměr byl jednoznačně nejnižší. Sortiment firmy Mýdlomika zaujal žáky ostatních škol i přihlížející veřejnost. Mýdlomika prostřednictvím svých zástupců odprezentovala svůj minipodnik s podporou natočené videoreklamy, katalogu zboží a dalšími reklamními předměty, které byly v průběhu projektu vytvořeny.

Všem žákům, kteří se na projektu podíleli velmi děkujeme za vzornou tvůrčí práci a doufáme, že se jim získané dovednosti budou hodit pro jejich případné budoucí podnikání.

Díky patří i realizátorům projektu, kteří vedli kroužek Mýdlomika a všem, kteří pomohli ke zdárnému absolvování veletrhu. Díky patří především Mgr. Lence Žiškové, Mgr. Evě Machulkové a panu Jaroslavu Punčochářovi za technickou a logistickou podporu. Speciální dík patří paní Miloslavě Petříkové za květinovou výzdobu veletržního stánku.

DSC_0245

mohlo by vás zajímat

Comments are closed.