Krajský přebor družstev mladších žáků.

Dva hráči základní sestavy měli na sobotu připravený jiný program a tak jsme na sobotní turnaj vyrazili ve složení, jaké ještě šachový svět neviděl.

Na prvních dvou šachovnicích odehráli svoje partie (7)Míša Höflerová (5. bodů) a Franta Mikát (4. body). Po delší době reprezentoval naše město Daniel Kůs a nutno podotknout, že více než dobře (4 body). Pavel Hnátek a Denis Rubáš výrazně snížili věkový průměr týmu. Pavel měl na čtvrté šachovnici těžší soupeře než Denis. Bojoval jako lev a několikrát končil svoji partii mezi posledními (2, 5 bodu). Denisovi se podařilo získat na svoji pažbu pět šachových zářezů. Velmi pěkný výkon.

Podle nasazení jsme měli bojovat o čtvrté místo, na kterém jsme se také nakonec umístili. V šestém kole se nám podařilo uhrát nerozhodný výsledek s celkově druhým karlovarským šachklubem Tietz A.

Dětem patří poděkování za pěknou reprezentaci města.

výsledky

mohlo by vás zajímat

Comments are closed.