Den Země

Dne 20.4.2018 proběhl na naší škole projektový den „Den Země“, do kterého se zapojili všichni žáci naší školy. Jedná se o ekologický svátek, který připadá každoročně na 22. dubna a upozorňuje na devastaci životního prostředí.

Žáci byli rozděleni do hlídek ve 2. kategoriích: 1. kategorie (1.-4. třída) a 2. kategorie (5.-7. třída). Tyto hlídky procházeli přírodní stezkou, kde na 8 stanovištích odpovídali na otázky z různých oborů, jako je: mineralogie, myslivost, dendrologie, botanika, zoologie, mykologie, třídění odpadů a regionální dějiny.

Ve volných chvílích si žáci mohli vyrobit květináček z pet láhve, zahrát si petpong nebo si jen tak zacvičit na hřišti.

Na konci akce měli jistě žáci sami ze sebe velmi dobrý pocit a nejlepší hlídky byly odměněny diplomem.

no images were found

mohlo by vás zajímat

Comments are closed.