Přírodovědná soutěž – poznávání rostlin

Žákovský parlament si připravil soutěž pro 1. až 4. třídu v poznávání rostlin. Žáci měli po dobu 14 dnů možnost se učit poznávat rostliny luk a zahrad.  Své naučené vědomosti předvedli ve čtvrtek 24.5. při soutěži. Bylo vybráno pouze 10 rostlin k poznávání z 24. A jak to dopadlo?

Výsledky

1. místo 3.A Filip Slavíček 22 bodů
2. místo 3.A Štěpa Ořechovská 21 bodů
3. místo 3.A Viky Horváthová 16 bodů
4. místo 2.A Jonáš Krejčí 13 bodů
  3.A Klára Deáková 13 bodů
5. místo 3.A Martina Kormuciková 11 bodů

 Další účastníci soutěže: Kristýna Svěráková  4.A, Láďa Balaž   2.A, Petr Zacpal   4.A, Jára Nečina   1.A, Terka Rosenkranzová   1.A, Simon Novák   1.A, Nicolas Horváth   1.A, Petr Čapek   4.A, Lukáš Václav   1.A, Matyáš Krajčoviech 4.A

Děkujeme všem za účast a chuť se učit víc o přírodě.

mohlo by vás zajímat

Comments are closed.