Informace pro vycházející žáky

Vážení vycházející žáci, zákonní zástupci žáků,

ve dnech 16. – 17. října 2018 bude ve SPA Thermal v K. Varech pro vycházející žáky připravena jedinečná možnost shlédnout nabídku studia a vzdělávání na školách nejen v našem regionu, ale i škol s celostátním významem.K vidění bude přehlídka prací studentů,služby pro studenty a rodiče. Organizátor této výstavy škol garantuje možnost seznámit se se školami, o kterých jste ještě neslyšeli.

Zárověň zákonné zástupce informujeme o tom, že žáci – v rámci vyučování- již navštívili výstavu středních škol, kterou pořádá SPŠ Ostrov a ve čtvrtek 11. 10. společně – opět v rámci vyučování – navštíví výstavu škol, kterou pořádá ISŠTE Sokolov.

Doporučujeme žákům navštívit dny otevřených dveří na středních školách, o které se zajímají. Informace k těmto dnům se žáci dozví právě na uváděných výstavách škol nebo potom na jednotlivých webových stránkách konkrétních škol.

 

mohlo by vás zajímat

Comments are closed.