Rekonstrukce WC u keramické dílny

V době jarních prázdnin se ve škole aktivně pracovalo na dosud nezrekonstruovaných částech školy. Zaměřili jsme se na opravu wc a podlahy při vstupu do bývalého přírodopisu (současná keramická a výtvarná dílna), stav podlahy a wc byl v havarijním stavu. Na výsledek rekonstrukce se můžete podívat na následujících fotografiích. 

Další rekonstruovanou částí bude budova 1. stupně ZŠ, kde se pokusíme umístit nový koberec do hudebny, kterou využívá i ZUŠ Nová Role a upravit tak jednu z posledních neopravených učeben v této budově. Vzhledem k nedostatku firem, které by práce realizovaly využíváme každou možnost a volný termín, který se dá na rekonstrukce využít. Předpokládáme, že rekonstrukce na 1. stupni proběhne 9. a 10. května a bude navazovat na státní svátek. Žáci budou mít v tomto období ředitelské volno. Harmonogram a případné volno bude ještě upřesněno v průběhu měsíce dubna.

 

   

mohlo by vás zajímat

Comments are closed.