Lyžařský výcvik – Bublava

První březnový týden strávila skupina žáků z druhého stupně na lyžařském výcviku na Bublavě. Ač tady ve městě nebylo po sněhu ani památky, podmínky pro lyžování nebyly zdaleka tak špatné, jak by se na první pohled mohlo zdát. Lyžovali jsme od rána do večera každý den, kromě čtvrtečního odpoledne, kdy pršelo. Sjezdovky byly dobře upraveny, vleky fungovaly všechny. Po dvou dnech výcviku se zařadili mezi lyžaře i ti, kteří na lyžích nikdy nestáli nebo lyžovali velice málo. Závěrečný závod zvládli bez nehody všichni. Čas byl samozřejmě i na zasloužený odpočinek, společenské aktivity, relaxaci. Byl to opravdu zdařilý ,,lyžák“ . Lze už jen doufat, že se lyžování pro některé stane oblíbeným sportem – hory máme přece na dohled.

mohlo by vás zajímat

Comments are closed.