Ve čtvrtek 11.4. třídy 4.A a 5.A  zavítaly na besedu s autorkou komiksů Lucií Lomovou. Seznámila nás se svou prací – Ančou a Pepíkem a zasvětila do výroby animovaného filmu. Děkujeme knihovně i autorce.

Ve středu se naši budoucí inženýři z osmé třídy opět zúčastnili odpoledne na Střední průmyslové škole v Ostrově. Tentokrát byli na stanovišti, kde si vyzkoušeli 3D tisk. Každý z nich si potom domů odvezl žeton do nákupního košíku, který si sám navrhl a naprogramoval.

Na druhém stupni jsou velmi šikovní žáci. V rámci hodin pracovních činností a výtvarné výchovy si vyrobili košíčky z recyklovatelného materiálu. Moc se jim povedly. Mohou je využít  jako květináček nebo jako dekoraci k Velikonocům.