Týden zdraví

V projektovém týdnu zdraví jsme zvýšili pozornost nad svými každodenními rituály, povinnostmi i zábavou – zamýšleli jsme se, zda to, co pravidelně činíme (ať se to týká stravy, pohybu, oblékání se a dalších denních činností), činíme ku prospěchu svého zdraví.

1) Celý týden jsme si vedli deníček, kam jsme zapisovali, vše, co našemu zdraví prospělo či ne.

  

2) K pochopení nutnosti zdravého stravování nám pomohla interaktivní beseda s paní lektorkou z výukového programu Zdravá pětka. 

3) Navštívila nás slečna Lenka Bukóciová, která se musí vyrovnat se svým vrozeným handicapem – je nevidomá, přesto se věnuje hudbě a netradičním hudebním nástrojům, se kterými nás v rámci hudební výchovy seznámila.

4) V hodinách čtení jsme se věnovali skládání jednoduchých veršů a psaní krátkého příběhu o zdraví.

 

 

 

mohlo by vás zajímat

Comments are closed.