Karanténa 31.1.2022

Milí rodiče a žáčci, dobrý den. Jak již jste byli informováni, zůstávají v pondělí děti ze 3. a 4. ročníku doma v karanténě. Úkoly budou v pondělí ráno od 7:45 dostupné v google učebnách ČJ a M. V obou učebnách si děti rozkliknou nejnovější úkol, který se skládá z více částí. Vše je popsáno a vysvětleno v zadání úkolu. Při plnění úloh online nemohu zkontrolovat správnost a spoléhám na to, že děti nepodvádějí a úkol si opravdu vyplní. Tentokrát chci mít část zpracovanou písemně, proto vás žádám, abyste s dětmi zadání pořádně přečetli, vlastní plnění úkolů by měly zvládnout samostatně. Protože u sebe nemají žádné pracovní sešity, jen učebnici ČJ, zadala jsem úkoly tímto způsobem. Doufám, že se v úterý už sejdeme ve škole. Připomínám, že distanční výuka je povinná, děti by měly doma pracovat v rozsahu běžných vyučovacích hodin podle rozvrhu. Kromě ČJ a M mají v pondělí angličtinu (úkol od Mgr. Mocklové bude nejspíš také v učebně). Další hodinu mají mít čtení (mohou si číst doma, co chtějí), poslední hodinu mají hudební výchovu, ale to bychom stejně měli třídnickou hodinu a rozdávali vysvědčení. Kdyby bylo něco nejasného, během pondělí budu celé dopoledne dostupná na mobilu. Děkuji za pochopení a spolupráci. Hezký den. Smržová

Sdílet