Distanční výuka od 3. ledna. - 28.ledna. 2021

Milí žáci, vážení rodiče,

tento týden se učíme pouze od pondělí do čtvrtka. V pátek 29. 1. jsou pololetní prázdniny. V pondělí 1. 2, se uvidí, zda se uvidíme ve škole ....
Výpis pololetního vysvědčení dostanete po příchodu do školy, ale známky se dozvíte Vy i Vaši rodiče již ve čtvrtek a to v elektronické žákovské knížce Edookit. Do známky se tentokrát započítává nejen Vaše práce ve škole, ale i za období distanční výuky. 
Žáci, kteří plní úkoly na papíry si přijdou pro práci na tento týden opět zítra (pondělí 25. 1.) na 2. stupeň a to v čase od 9:00 - 9:30. 

 S pozdravem Brigita Möcklová

 

Vážení rodiče, milí žáci,
výuka v týdnu od 18. 1. - 22. 1. bude probíhat stejně jako v týdnu minulém. Práce pro žáky, kteří nepracují online budou předávány v pondělí 18. 1. od 9.00 - 9.30 v budově 2.stupně - zvoníte na sekretariát. Zároveň žáci donesou všechny vypracované úkoly z minulého týdne. 
Tuto nelehkou situaci musíme společně zvládnout, bez vzájemné spolupráce to nejde, musíme pevně věřit a doufat, že to brzy skončí a děti se vrátí do školy a Vám - rodičům i  nám - učitelům se uleví. Moc se na ně těším!

Žáci mají pevně stanovený rozvrh. Z rozvrhu lze vyčíst, kdy jsou videohodiny, kdy dostávají žáci úkoly do učebny, kdy se vydávají pracovní listy pro žáky, kteří nemohou pracovat online.

Co je nového. Ředitel školy zakoupil sciotestování. Jsou to úkoly s okamžitou zpětnou vazbou a budeme je využívat v průběhu celého školního roku při vyučování i  jako samostatnou domácí práci. Vytvořila jsem jim přístup do aplikace ScioDat (www.sciodat.cz)

Přihlásíte se pomocí přihlašovacích údajů, které jsem v pondělí 18.1. zaslala dětem v G-mailu. Vše jsme probrali při online výuce. 

Děkuji všem za spolupráci

 

Dobrý den,

do 22. 1. bude výuka nadále probíhat distanční formou dle stanoveného rozvrhu.

Děkuji za spolupráci.

Brigita Möcklová

 

Vážení rodiče a milé děti,

přeji Vám všem pevné zdraví, štěstí a hodně úspěchů v novém roce. Nový rok opět začínáme distanční výukou a  podle distančního rozvrhu, který už známe a  tzn., že zítra začínáme v 9:45 českým jazykem. Rozvrh najdete  na stránkách školy, v aktualitách.
Stále platí, že žáci plní úkoly v UČEBNĚ, kde mají zapsány své předměty. 
Žákům, kteří nepracují v UČEBNĚ budou předány úkoly v papírové podobě po domluvě.

S pozdravem a velkými díky za spolupráci
Brigita Möcklová

 

Sdílet