Informace k výuce anglického jazyka po celou dobu vládního nařízení

08.06.   V úterý 8.6. proběhne online vyučovací hodina, kde procvičíme slovní zásobu - Places in the town, tvorba vět v přítomném čase prostém i průběhovém.  Enjoy it!

your English teacher B. Möcklová

 

1.6.    V tomto týdnu v úterý 2.6. v 10.00  proběhne online vyučovací hodina, kde si připomeneme a upevníme slovní zásobu Town, places in the town. Procvičíme přítomný čas průběhový. Enjoy it!

your English teacher  B. Möcklová

 

25.05.   V tomto týdnu proběhne opět online vyučovací hodina, kde si připomeneme novou slovní zásobu Town, places in the town. Procvičíme přítomný čas průběhový. Těším se na Vás! Enjoy it!

your English teacher  B. Möcklová

18.5.   Dnes byla do učebny zadána nová lekce Town, city. Seznámíme se s novou slovní zásobou, kterou budeme postupně rozšiřovat a procvičovat určitě i další týden. Při  další online hodině v úterý, tentokrát v 10.30 procvičíme přítomný čas průběhový.  Mám opět radost, že se na minulou hodinu připojilo tolik žáků. Těším se na příští hodinu.

Enjoy it.  B. Möcklová

11.5.  Tento týden budeme upevńovat a procvičovat slovní zásobu Sport a zábava, kterou procvičíme pomocí poslechu, interaktivních pracovních listů a při další online hodině v úterý v 10.30. Těším se na Vás zítra! 

Enjoy it!     B.Möcklová

 

4.5.2020  Dnes byla do učebny zadána nová lekce Sport a zábava, volný čas. Novou slovní zásobu opakujeme a procvičíme na další online hodině v úterý v 10.30.  Mám radost, že se na minulou hodinu připojilo tolik žáků. Těším se na příští hodinu.

s pozdravem B. Möcklová

27.4.  V tomto týdnu v úterý proběhne online vyučovací hodina, lekce budou zaměřeny na počasí, zábavu a sporty. 

Enjoy it!        Brigita Möcklová

 

20.4.  V kurzu angličtiny byly přidány lekce k opakování a upevnění slovní zásoby školních předmětů s použitím předložek času, dní v týdnu formou poslechu s porozuměním.

Brigita Möcklová

 

15.4.   V kurzu angličtiny byly přidány lekce s upevňováním slovní zásoby každodenní činnosti, čísla, časové údaje s použitím časových předložek. Pracovalo se formou poslechu a doplňováním informací a údajů. Pracovní listy jsou publikovány  dole na této stránce. 

s pozdravem Möcklová Brigita

 

1.4.      V kurzu angličtiny byly přidány na tento týden  a příští týden nové lekce zaměřené jednak na upevnění slovní zásoby Time, ale především na vyvození slovní zásoby My day - My daily routine. Jde především o udržení kontaktu s jazykem pomocí poslechu s porozuměním.

              s pozdravem Brigita Möcklová

 

25.3. Milí angličtináři, i já se pro vás snažila najít něco zábavného. Pokud se přihlásíte do elektronické UČEBNY, najdete připravené cvičení pro procvičování slovní zásoby ČAS. Věřím, že vás tato zábavná forma procvičování bude bavit. Jsem pro vás k dispozici online v úterý a ve čtvrtek od 13 - 15. Hodnocení  a kontrola k odevzdaným úkolům probíhá průběžně po celý den.

Brigita Möcklová

 

 

V týdnu od 23. 3. do 29. 3. se zaměřte na:

slovní zásobu oblečení - https://skolakov.eu/anglicky-jazyk-4-trida/clothes-1

opakujte povolání - https://www.youtube.com/watch?v=ldsZZKfxj00

procvičujte časové údaje - hodiny -https://skolakov.eu/anglicky-jazyk-4-trida/time

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sdílet