Deutsch

12.6. Do učebny byla zadána další lekce.Téma: Upevnění slovní zásoby na téma "Mein Körper"

Gruß

M. Procházková

1. 6. Tento týden budeme pokračovat v online výuce, která se nám velice daří. Uvidíme a uslyšíme se ve středu v 10 hodin.

Alles Gute zum Kindertag.

S pozdravem M. Procházková

3. 5. Dnes byla do učebny zadána nová lekce.

Žáci zhlédnou video :

Novou slovní zásobu k lekci najdou v pracovním sešitě na straně 82/83.
Prosím aby doplnili chybějící slova pomocí učebnice na str. 55.
Nová slova procvičíme na další online hodině , tentokrát ve čtvrtek ve stejný čas. Už se těším.
Prosím, na čtvrteční hodinu ať si žáci  na papír A4 namalují postavu.

S pozdravem M. Procházková

27. 4.  Do učebny byla vložena prezentace na procvičování předložek. Po procvičení žáci vypracují v pracovním sešitě cv. 11 na str. 40.

V úterý budeme mít již druhou online hodinu. Mám radost, že se na první hodinu připojili skoro všichni němčináři. I za to moc děkuji.

S pozdravem   M. Procházková

16. 4.  Dnes byla do učebny vložena nová lekce. Žáci si upevní slovní zásobu na téma "Die Stadt" - město a z videa vypíší zadaná slova.

6/4 2020

Dnes byla přidána nová lekce. Téma "Velikonoce". Žáci zhlédnou pohádku a poslechnou si velikonoční písničky.

Pokud možno krásné Velikonoce.

M. P.

31.3. Do učebny jsem vložila další úkol. Děti si prohlédnou vide, kde si poslechnou nová slovíčka k tématu "Die Stadt -město".  České významy si doplní do pracovních listů. Musím žáky pochválit, jak pěkně pracují "na dálku"

Děkuji moc.

M. Procházková

Vážení rodiče,

pracovní listy z němčiny Vám byly  zatím předány paní učitelkou Žiškovou v papírové formě.

Uvidíme, jak to půjde dál. Žáci by se mohli zapojit do výuky na dálku. Snad už příští týden.

Zatím Vás zdravím.

Marcela Procházková

26. 3.

Vážení rodiče, do učebny jsem vložila zadání na příští týden. Jsou to slovíčka k tématu město. Žáci si poslechnou nahrávky a doplní ta slovíčka, která se naučí do pracovních listů. Ráda bych, aby se mi ozvali, jestli jdou videa spustit.

Jedna nahrávka je tato:

První je tak trochu překvapení.

Děkuji za spolupráci. M. Procházková

Zatím nebyly vloženy žádné fotky.