Němčina na dálku

 

31.3. Do učebny jsem vložila další úkol. Děti si prohlédnou vide, kde si poslechnou nová slovíčka k tématu "Die Stadt -město".  České významy si doplní do pracovních listů. Musím žáky pochválit, jak pěkně pracují "na dálku"

Děkuji moc. 

M. Procházková

 

Vážení rodiče,

pracovní listy z němčiny Vám byly  zatím předány paní učitelkou Žiškovou v papírové formě.

 Uvidíme, jak to půjde dál. Žáci by se mohli zapojit do výuky na dálku. Snad už příští týden.

Zatím Vás zdravím.

Marcela Procházková

 

26. 3.

Vážení rodiče, do učebny jsem vložila zadání na příští týden. Jsou to slovíčka k tématu město. Žáci si poslechnou nahrávky a doplní ta slovíčka, která se naučí do pracovních listů. Ráda bych, aby se mi ozvali, jestli jdou videa spustit.

Jedna nahrávka je tato:

https://www.youtube.com/watch?v=mhnqzi4C70o

První je tak trochu překvapení.

Děkuji za spolupráci. M. Procházková

 

 

 

Sdílet