Informace č. 6. - učivo pro žáky na dva týdny - od 6. 4. do 17. 4.

Vážení rodiče,

máme za sebou další týden vládního nařízení - opět bych Vám všem nejprve chtěla velmi poděkovat za trpělivost a spolupráci. Doufám, že jste všichni zdraví a v duševní pohodě.

.
V tomto článku níže jsou vloženy nové pracovní listy, tentokrát až do pátku 17. 4. Musím připomenout, že ve čtvrtek jsou velikonoční prázdniny, v pátek státní svátek a pondělí je velikonoční.

Opět platí, že budu v pondělí 6. 4. od 10.00 - 11.00 na prvním stupni pro ty z Vás, kdo si budete chtít vytištěné pracovní listy vyzvednout. Je také možno nechat je v sekretariátu, pokud se Vám mnou nabízený termín nehodí - úřední hodiny jsou pondělí a středa od 9.00 hodin do 12. 00 hodin. Budu opět ráda za Vaši zpětnou vazbu, komu mám pracovní listy připravit.

Pro ty žáky, kteří pracují v elektronické UČEBNĚ nabízím videovýuku. Informace jsou zde na stránkách školy v okénku Videoučebna  a v online UČEBNĚ - PŘESTÁVKA.

PŘEJI VÁM VŠEM PŘÍJEMNÉ PROŽITÍ VELIKONOC A HLAVNĚ PEVNÉ ZDRAVÍ.

Lenka Žišková

Pondělí 6. 4.