Informace č. 7. - učivo pro žáky na týden od 27. 4. do 30. 4.

Vážení rodiče,

opět v příloze najdete pracovní listy a ve Videoučebně rozvrh na další týden -  Ve škole budu opět přítomna v pondělí 28. 4. od 10:00 - 11:00 k předání či převzetí pracovních listů. Budu opět ráda, pokud mi dáte vědět, kdo si přijdete.

Musím velmi pozitivně zhodnotit práci dětí ve videoučebně. Občas se při našem učení potýkáme s drobnými technickými potížemi jako je výpadek signálu, zvuku, obrazu - ale zatím vše zvládáme s úsměvem, omluvte tudíž případné nedostatky.

Velmi Vám všem děkuji za trpělivost, spolupráci. Přeji Vám hlavně zdraví a dobrou mysl.

Lenka Žišková

Pondeli-27.-4..docx

Utery-28.-4..docx

Streda-29.-4..docx

Ctvrtek-30.-4..doc

vlastiveda-pracovni-list-KARLOVARSKY-KRAJ.docx

Nj - In-der-Stadt.pptxSdílet