Výuka od 22. 2. 2021

22. 2. 2021

Milí žáci, vážení rodiče,
protože nadále trvají vládní opatření o uzavření škol, pokračujeme v distanční výuce tak jako doposud.
Požádám žáky, aby si zkontrolovali, zda mají splněny všechny zadané úkoly ze všech předmětů.
Pracovní listy pro žáky nepracující online budou vydávány opět v pondělí 22. 2. od 9.00 - 9. 30. v budově 2. stupně.

Dále sledujte stránky školy, které jsou vždy aktualizovány.

Lenka Chmeliczek

15. 2. 2021

Lenka Chmeliczek

8. 2. 2021

Milí žáci, vážení rodiče,
Prosím žáky, aby si zkontrolovali, zda mají splněny všechny zadané úkoly ze všech předmětů.

1. 2. 2021

Milí žáci, vážení rodiče,
Dále sledujte informace na stránkách školy, které jsou vždy aktualizovány.