Distanční výuka od 29. 3 - 9. 4. 2021

29. 3. 2021

Vážení rodiče, milí žáci,
tento a příští týden pokračujeme v distanční výuce. Tento týden pouze ve dnech pondělí - středa. Ve čtvrtek 1. 4. jsou velikonoční prázdniny, v pátek 2. 4. a v pondělí 5. 4. je státní svátek. Příští týden tedy začneme distanční výuku až v úterý 6. 4.
V distančním rozvrhu, který je zveřejněn na stránkách školy jste si mohli všimnout konzultačních hodin, které budou využívány v případě nutnosti k dovysvětlení učiva konkrétním žákům.
Chtěla bych znovu apelovat na to, aby zákonní zástupci vždy informovali TU nebo konkrétní paní učitelku o tom, pokud se žáci z jakéhokoliv důvodu nemohou připojit na videohodiny.
Děkuji Vám za spolupráci

Mgr. Lenka Chmeliczek

8. 3. 2021

Milí žáci, vážení rodiče,

protože nadále trvají vládní opatření o uzavření škol, pokračujeme v následujících dvou týdnech -  od 8. 3. do 19. 3.  - v distanční výuce tak jako doposud.

Pracovní listy pro žáky nepracující online budou vydávány opět v úterý 9. 3.  od 9.00 - 9. 30. v budově 2. stupně.

Děkuji.

22. 2. 2021

Milí žáci, vážení rodiče,

protože nadále trvají vládní opatření o uzavření škol, pokračujeme v distanční výuce tak jako doposud.
Požádám žáky, aby si zkontrolovali, zda mají splněny všechny zadané úkoly ze všech předmětů.
Pracovní listy pro žáky nepracující online budou vydávány opět v pondělí 22. 2. od 9.00 - 9. 30. v budově 2. stupně.

Dále sledujte stránky školy, které jsou vždy aktualizovány.

Lenka Chmeliczek

15. 2. 2021

Lenka Chmeliczek

8. 2. 2021

Milí žáci, vážení rodiče,
Prosím žáky, aby si zkontrolovali, zda mají splněny všechny zadané úkoly ze všech předmětů.

1. 2. 2021

Milí žáci, vážení rodiče,
Dále sledujte informace na stránkách školy, které jsou vždy aktualizovány.