Angličtina

 12.4.

Dobrý den,
v úterý 13.4. a ve čtvrtek 15.4. nebude mít skupina AJ1 (Cervanová) online aj z důvodu školení. V tyto dny bude zadán úkol do učebny. Další týden se už sejdeme ve škole. Budu se těšit. J.C.

 

8.3. 2021  Dobrý den,

od úterý 9.3. skupina p. uč. Cervanové má zase svojí video hodinu od 13 hodin ve své učebně. (nejste spojeni)

See you soon  J. Cervanová

 

4.1.2021

 Dobrý den,

přeji všem hodně zdraví a úspěchů. Budeme zase pracovat online v učebně.

Obě skupiny budou mít online výuku v Út a Čt od 13 do 13,30 hod.

Skupina Aj 1 - Cervanová má zřízenou novou učebnu, kód ke vstupu do učebny máte v emailu.

See you soon     J. Cervanová

 

 

6.11. Dobrý den. V úterý proběhla první online výuka 2. skupiny angličtiny, bylo to spíš takové povídání. Ve čtvrtek 5.11. proběhla online hodina 1. skupiny, kde jste se seznámili s aplikací Jamboard, kterou budeme nadále používat. Připomínám, že od listopadu pracujeme podle upraveného rozvrhu - 1. skupina Mgr. Cervanové bude mít online hodinu každý čtvrtek od 13 hod a 2. skupina Mgr. Smržové každé úterý také od 13 hod. Účast je povinná. V tyto dny budou do učebny vkládány nové úkoly. Ty jsou určené pro všechny (kdo pracuje z mobilu, může odpovědi posílat mailem nebo si je přepíše do sešitu - lze vyfotit a poslat jako přílohu). Přeji všem i za paní učitelku Cervanovou hezký víkend a hodně úspěchů a radostí při plnění úkolů. Smržová

3.11. Dobrý den. Děti ze skupiny Mgr. Smržové se dnes zúčastní online výuky (podle nového rozvrhu).H.S.

22.10. Hezký den, začali jsme novou slovní zásobu - our house and rooms. Dole v příloze jsou pracovní listy k procvičování a malý kvíz ze školy s nadhledem. Přeji krásné prázdniny. J.C.

https://www.skolasnadhledem.cz/game/5470

 

19.10. Dobrý den. Dnes byl zadán již čtvrtý úkol z AJ do učebny. Neodkládejte to zbytečně, jinak se vám budou nevypracované úkoly hromadit. Vše je zábavnou formou, žádná dřina. Smržová

 

15.10. Včera i dnes byl zadán úkol v učebně. 

 

14.10.  Dobrý den,

do učebny budeme vkládat úkol -  pondělí, středa a čtvrtek. Budeme procvičovat předložky místa v písničkách, pracovat s učebnicí i v prac. listech. 

Good luck   J. Cervanová a H. Smržová

Aj-Our-house.docx

Sdílet