12.6 . Zadána další lekce - téma: Popis někoho,koho dobře znám.

Gruß

M. Procházková

1. 6. Tento týden budeme pokračovat v online výuce, která se nám velice daří. Uvidíme a uslyšíme se ve čtvrtek ve 13:30.

Alles Gute zum Kindertag.

M. Procházková

17.5. V tomto týdnu  proběhne online výuka opět v úterý v 11 hodin. Budeme procvičovat další slovesa a povídat si o narozeninách.

S pozdravem M. Procházková

12. 5. Do učebny byla vložena další lekce na téma "Was gefällt mir, was schmeckt mir"(Co se mi líbí, co mi chutná).  Žáci doplní pracovní list, kde si upevní znalosti o časování sloves.

M.P.

3. 5. Dnes byla do učebny vložena další lekce. Žáci zhlédnou video:

Zopakují si časování sloves v přítomném čase, to si procvičíme opět v úterý v 11 hodin  při online hodině. Dále odpoví na otázky, ke kterým najdou odpovědi právě ve výše uvedeném videu.

S pozdravem M. Procházková

27. 4. Dnes byla do učebny vložena další lekce. Žáci procvičí slovní zásobu na téma "Die Jahreszeiten". V úterý se opět uvidíme u online hodiny, kde zopakujeme slovní zásobu a budeme pracovat s textem, kde budeme vyhledávat informace.

S pozdravem M. Procházková

6. 4. 2020 Dnes byla do učebny vložena nová lekce s velikonočním tématem.

M. Procházková

30.3.  Byla zadána nová lekce na téma "Určování času". Žáci si prohlédnou prezentaci a vyplní pracovní list.

Musím žáky pochválit, jak pěkně pracují "na dálku"

Děkuji.

Vážení a milí rodiče,

připravila jsem pro Vaše děti opět úkoly (téma: Vyjádření času) na tento týden s termínem odevzdání v pátek. Procvičí si poslech, výslovnost a stavbu věty.

Zadání:

Zhlédni video na youtube "Deutsch lernen: die Uhr "
Přečti si zadání .
V dokumentech v prvním cvičení doplň tabulku,
ve druhém doplň slovesa,
ve třetím dopiš (slovy) čas. Máme více možností, tak nepoužívej jenom jednu.
A nakonec si můžeš zazpívat.
Pracovní list mi pošli do pátku.

Nevěšte hlavu, když "Vy" to nebudete umět. Vaše děti to určitě zvládnou.Všechny Vás moc zdravím a přeji pevné zdraví.

M. Procházková (NJ)

Zatím nebyly vloženy žádné fotky.