Přírodověda

27.4.

Moji milí , do učebny jsem vám vložila video. Podívejte se, popovídáme si opět ve škole.

Těším se.

M. Procházková

13.4. Do učebny bylo vloženo další zadání, které si již zkontrolujeme ve škole.

Mějte se všichni moc hezky. Moc se na vás těším.

M. Procházková

6.4. Moji milí páťaci, v učebně máte další zadání. Už teď se těším, jak se s tím poperete.

M. Procházková

23.3. Moji milí páťaci, tentokrát jsem  vám do učebny vložila další zajímavé video. Tak se na něj koukněte

M. Procházková

16.3. Moji milí, do učebny bylo vloženo nové učivo.

Přeji hodně zdraví.

M. Procházková

23.2. Do učebny vloženo učivo a videa na opakování probrané látky.

16.2. Dnes byla do učebny vložena videa a prezentace k novému učivu.

2.2. Do učebny vloženo nové učivo, tentokrát na téma Oběhová soustava. Žáci si také mohou prohlédnout video, kde uvidí, jak pracuje srdce.

M. Procházková

26.1. Dnes bylo do učebny vloženo nové učivo.

Zdraví  M. Procházková

19. 1. Dnes bylo do učebny vloženo nové učivo .

M. Procházková

12.1. Vloženo nové učivo.

4. 1. 2021

Milí páťaci, už jsem se na vás těšila, ale ouvej, uvidíme se opět jednou týdně, a to v úterý od 9:00 do 9:30 při videohodině.

Tak se alespoň naviděnou ve videoučebně .

M. Procházková

10.11. Do učebny bylo vloženo nové učivo a úkol. Většina žáků pracuje velmi dobře, musím je pochválit. I ve videohodinách jsou moc šikovní.

Zdraví M. Procházková

3. 11. Hodiny Přv budou probíhat každé úterý ve videoučebně a to od 9:00 do 9:30 hod. Do učebny vloženo zadání na tento týden - dokončení zápisu do sešitu.

Zdraví M. Procházková