Informace k výuce od 3. 5. - 7. 5.

Vážení rodiče, milí žáci,
tento týden chodíme do školy. Výuka probíhá podle původního rozvrhu, který je uveden v ŽK. 
Děkuji Vám za spolupráci.
Lenka Žišková

 

---------------------------------------------------------

Milí žáci, vážení rodiče,
protože nadále trvají vládní opatření o uzavření škol, pokračujeme v následujících dvou týdnech -  od 8. 3. do 19. 3.  - v distanční výuce tak jako doposud. 

Informace o zapojení žáků do distanční výuky a o plnění zadávaných úkolů v jednotlivých učebnách obdrželi zákonní zástupci žáků mailem dne 28.2.


Pracovní listy pro žáky nepracující online budou vydávány opět v pondělí 8. 3. a 15. 3. od 9.00 - 9. 30. v budově 2. stupně.

 

Děkuji všem za spolupráci
Lenka Žišková

 

 

 

21. 2.

Milí žáci, vážení rodiče,
protože nadále trvají vládní opatření o uzavření škol, pokračujeme tento týden v distanční výuce tak jako doposud, příští týden (1.3. - 5.3.) jsou jarní prázdniny.
Požádám žáky, aby si zkontrolovali, zda mají splněny všechny zadané úkoly ze všech předmětů - postup kontroly v učebnách jsme si ukazovali na videohodině.
Pracovní listy pro žáky nepracující online budou vydávány opět v pondělí 21. 2. od 9.00 - 9. 30. v budově 2. stupně.

Děkuji všem za spolupráci
Lenka Žišková

 

 

1.2.

Milí žáci, vážení rodiče,
protože nadále trvají vládní opatření o uzavření škol, pokračujeme v distanční výuce tak jako doposud. 
Dále sledujte informace na stránkách školy, které jsou vždy aktualizovány, pokud nastane nějaká změna ve vzdělávání a možnosti školního stravování.
Žákům, kteří neplní úkoly v UČEBNĚ, ale vyzvedávají si pracovní listy bude práce předána opět v pondělí v čase od 9.00 - 9.30 v budově druhého stupně.

Děkuji všem za spolupráci
Lenka Žišková

 

 

25. 1. 

Milí žáci, vážení rodiče,

příští týden se učíme tak, jako doposud, ale jenom od pondělí do čtvrtku. V pátek 29. 1. jsou pololetní prázdniny, no a v pondělí 1. 2, se uvidí, zda se uvidíme ve škole ....
Výpis pololetního vysvědčení dostanete po příchodu do školy, ale známky se dozvíte Vy i Vaši rodiče již ve čtvrtek a to v elektronické žákovské knížce Edookit. Do známky se tentokrát započítává nejen Vaše práce ve škole, ale i za období distanční výuky. 
Žáci, kteří plní úkoly na papíry si přijdou pro práci na tento týden opět zítra (pondělí 25. 1.) na 2. stupeň a to v čase od 9:00 - 9:30. Zároveň přinesou vypracovanou práci za minulý týden.

 S pozdravem Lenka Žišková

 

18. 1.

Vážení rodiče, milí žáci,
výuka v týdnu od 18. 1. - 22. 1. bude probíhat stejně jako v týdnu minulém. Práce pro žáky, kteří nepracují online budou předávány v pondělí 18. 1. od 9.00 - 9.30 v budově 2.stupně - zvoníte na sekretariát. Zároveň žáci donesou všechny vypracované úkoly z minulého týdne. Dovolím si požádat rodiče i žáky, aby průběžně sledovali elektronickou ŽK Edookit. Systém ŽK mi ukazuje velmi malou návštěvnost, někteří se od října do ŽK ještě nepodívali. I v průběhu distanční výuky dostávají žáci známky.
Tuto nelehkou situaci musíme společně zvládnout, bez vzájemné spolupráce to nejde, musíme pevně věřit a doufat, že to brzy skončí a děti se vrátí do školy a Vám - rodičům i  nám - učitelům se uleví. My se na děti moc těšíme!

Žáci mají pevně stanovený rozvrh, který jim byl minulý týden zaslán do školního mailu. Z rozvrhu lze vyčíst, kdy jsou videohodiny, kdy dostávají žáci úkoly do učebny, kdy se vydávají pracovní listy pro žáky, kteří nemohou pracovat online.

Děkuji všem za spolupráci

Lenka Žišková

 

Sdílet