Fyzika

3.4. Vážení, všechny komentáře chodí na váš soukromý školní mail. Pokud jste si označili, že NECHCETE dostávat upozornění, musíte v tom případě koukat do učeben, kde komentář najdete.

29.3.

Na týden od 30.3. do 3.4.2020 jsem do kurzu fyziky přidala 2 lekce - LEKCI 5 a 6. Lekce jsou zaměřeny na procvičování převodů jednotek času.

Mějte se hezky    Petra Strejcová

25.3. Vážení rodiče a žáci,

na tento týden jsem do kurzu fyzika přidala nové 2 lekce, které se týkají opakování měření času a převodů jednotek času pomocí zaslaných videí.

Do kurz jsem přidala informaci o pravidelném čase, ve kterém jsem online a to v době 8:00 – 10:00, přičemž mě můžete zastihnout téměř kdykoliv.

S pozdravem  Strejcová Petra

22.3. Dálková výuka z fyziky

Do této rubriky jsou vkládány aktuální informace ohledně dálkového vzdělávání, jsou tam pravidelně přidávány informace o přidaných lekcích z jednotlivých předmětů. Takže máte i vy přehled o dálkové výuce.

V aplikaci Google - učebna jsou již 3 lekce, prosím o jejich splnění.

Pokud někdo s aplikací učebna na Googlu neumí, je možné mi zavolat nebo napsat na tento mail:strejcova@zsnovesedlo.cz a já se pokusím práci v aplikaci vysvětlit.
Také je možno danou výuku si po předchozí domluvě vyzvednout v papírové formě v sekretariátu školy.
Vím, že je tato situace jistě pro každého těžká, ale nenechte své děti zahálet.
Moc děkuji za spolupráci.         Strejcová Petra