Kódy do online kurzů

Milí rodiče

již třetí týden připravujeme pro vaše děti online vyučovací hodiny prostřednictvím google aplikace učebna, ovšem do každého předmětu potřebujete znát kód, který vás tam pustí, je nutné mít email s naší doménou, tedy @zsnovesedlo.cz, což vaše děti mají.

Do kurzů je přihlášena téměř polovina žáků, proto tímto apeluji na zbývající část, aby tak učinili co nejdříve, ztráta kontaktu s výukou se bude velmi špatně dohánět. Pokud mají vaše děti problém s tím, že zapomněli heslo do školního emailu, tak mě prosím co nejdříve kontaktujte, vygenerujeme heslo nové, to není problém. Veškerá komunikace s žáky probíhá právě přes školní email a přes google učebnu.

Ve školním emailu naleznete veškeré informace k online výuce, ať přes učebnu, přes SCIO, či proskoly.cz, apod.

Je nutné mě kontaktovat i v případě, že budete mít zájem o tištěnou verzi úkolů, které vám samozřejmě připravíme, uložíme v sekretariátu k jejich vyzvednutí v době otevření, tj. pondělí 9 - 12, středa 9 - 12.

Seznam předmětů a jejich kódů (jedná se o malá tiskací písmena a čísla)

 Český jazyk
 hewhrnl
 Matematika
 oacqcru
 Anglický jazyk
 ge5ezdn
 Fyzika
 xj5nbzc
 Přírodopis
 2ajjlv7
 Zeměpis
 gwxj4py
 Dějepis
 4v557ur

Pokud budete mít jakýkoli problém, ozvěte se, vše se dá vyřešit.
Pravidelně kurzy doplňujeme po dobu zákazu výuky ve školách.

S přáním pevných nervů a mnoha sil
Mgr. Daniela Ševčíková, TU

Sdílet