Přírodopis na dálku

12. 6.  Dnes byla do učebny přidána další lekce. Žáci budou určovat živočichy.

Zdraví

M. Procházková

1. 6. Tento týden budeme pokračovat v online výuce, která se nám velice daří. Uvidíme a uslyšíme se ve čtvrtek v 11 hodin.

M. Procházková

19.5. Do učebny by přidána další lekce - téma: Hmyz z proměnou nedokonalou. Videohodina proběhne opět ve čtvrtek v 11 hodin.

S pozdravem M. Procházková

12.5. Do učebny vložena další lekce - téma: Hmyz. Žáci na základě videa a prezentace vyplní pracovní list. M. P.

4. 5. Dnes byl do učebny zadán další úkol. Žáci odpoví na otázky v testu - jedná se opakování učiva z tématu "pavoukovci a korýši".

S pozdravem M. Procházková

27. 4. Do učebny byl zadány  2 nové lekce- žáci zhlédnou videa a 3Dmodely

probíraných živočichů.

Zdraví M. Procházková

16. 4. Zadán nový úkol - žáci zhlédnou video a doplní pracovní list.

8. 4. 2020

Dnes byla vložena do učebny nová lekce.

2. 4. 2020

Vážení, všechny komentáře chodí na váš soukromý školní mail. Pokud jste si označili, že NECHCETE dostávat upozornění, musíte v tom případě koukat do učeben, kde komentáře najdete.

27. 3.

Do učebny byla zadána nová lekce. Opakování MĚKKÝŠI.

K vyplnění je pracovní list. A ke zhlédnutí je video:

Vážení rodiče,

do kurzu v "učebně" byla zadána nová lekce. Jedná se o novou látku "Členovci", kterou si děti prohlédnou v prezentacích. Tyto se jim budou hodit do dalších hodin.