Přírodopis

27.4.

Dobrý den,

dnes jsem do učebny vložila videa o korýších. Žáci si mohou prohlédnout různé druhy.

M. Procházková

13.4. Do učebny vloženo nové učivo, tentokrát na téma "Pavoukovci". Žáci mají přiložena i velmi zajímavá videa, kde se mohou podívat např. na to , jak to u pavouků vypadá s namlouváním.

Hezký, pavoukovský den.

M. Procházková

6. 4. Do učebny bylo vloženo další učivo, a to na téma "Členovci"- Žáci se seznámí s další skupinou živočichů.

Hezký den M. Procházková

16.3. Do učebny vloženo nové učivo - Hlavonožci. Žáci se mohou opět podívat na velmi zajímavá videa.

Hezké dny.

M. Procházková

10.3. Do učeny bylo vložena další prezentace a videa na téma: Plži. Žáci mají za úkol vysvětlit, co je to perla a jak vzniká.

1.3.-5.3. Jarní prázdniny

16.2. Dnes byla do učebny vložena další videa a prezentace na téma Hlístice, Ploštěnci.

2.2. Do učebny byly vloženy odkazy na videa. Žáci mohou vidět, jaké ploštěnce lze "potkat" v moři a hlavně uvidí, co tito živočichové dokáží.

Hezké pokoukání přeje M. Procházková

26.1. Dnes bylo do učebny vloženo nové učivo týkající se Žahavců. Žáci mohou zhlédnout i velmi zajímavý dokument o korálových útesech.

M. Procházková

19.1. Do učebny vloženo nové učivo a dobrovolný domácí úkol.

Zdraví M. Procházková

11.1. Do učebny bylo vloženo nové učivo.

4.1. 2021

Milí šesťáci, hodiny přírodopisu budou opět probíhat ve videoučebně, a to v úterý od 9:45 do 10:15.

Těším se na vás.

M. Procházková

10.11. Do učebny bylo vloženo nové učivo a úkol na tento týden. Skoro všechny žáky musím pochválit. Pracují velmi dobře.

Zdraví M. Procházková

3.11 .Do učebny zadán úkol na tento týden.

Zdraví M. Procházková

21.10. Učivo na tento týden zadáno do učebny.

M. P.

Milé žákyně/Milí žáci,

v učebně v kurzu přírodopisu jsou postupně přidávány úkoly dle týdenního rozvrhu třídy - v tomto týdnu - "Viry" a "Bakterie"

S případnými dotazy mě neváhejte kontaktovat na školní email. Jsem pro vás online vždy v danou vyučovací hodinu dle rozvrhu, hodnocení úkolů a zpětná vazba pak probíhá průběžně po celý den.

Přeji mnoho sil a pevnou vůli při plnění úkolů v rámci distanční výuky.

Marcela Procházková