DĚJEPIS

Milí šesťáci,

v novém roce se bohužel zatím ve škole neuvidíme. Opět probíhá distanční výuka. Stejně jako na podzim bude online hodina dějepisu ve čtvrtek v 9:00.

Úkol v učebně zadám také ve čtvrtek.

Na výchovu k občanství jsem pro vás připravila úkol - projekt na téma NAŠE ŠKOLA. Na formát A3 (nebo dva slepené papíry A4) vypracujte samostatně projekt o naší škole - co víte nebo najdete za informace (cokoliv o škole), můžete i kreslit nebo nalepit obrázky. Termín odevzdání je 18.1.2021.

Budu se těšit, že se uvidíme ve čtvrtek na online hodině.

Dita Fialová

Milí šesťáci,

na týden 7.-11.12. máte zadané úkoly - pracovní list opakování pravěk + pracovní list starověké státy (pracovní listy jste dostali ve škole, k vytisknutí jsou i v učebně Dějepis 6).

Připomínám, že v pondělí 14.12. budete psát test na pravěk.

Kdo bude chtít, videokonzultace bude ve čtvrtek v 9:55 (videohodina není povinná, slouží k objasnění zadaných úkolů a učiva)

Přeji hezký týden.

DF

od 2.11.2020 - online výuka podle upraveného rozvrhu vždy ve čtvrtek 9:00-9:30

úkoly v učebně Dějepis 6  budou také každý čtvrtek

čtvrtek 22.10.2020 - 9:55 online hodina

pondělí 19.10.2020 - 9:00 online hodina, odkaz na Meet - v učebně Dějepis 6

Milé žákyně a milí žáci,

v učebně v kurzu Dějepis 6 budu postupně přidávat úkoly dle týdenního rozvrhu třídy. Přístup do učebny máte v e-mailech.

Příští týden (19.–23.10.2020) plánuji online hodiny dle rozvrhu třídy.

Případné dotazy pište na školní e-mail nebo v učebně Dějepis 6.

Držím palce, ať se vám plnění úkolů v rámci distanční výuky daří. A i v nelehké situaci a v zamračeném počasí přeji hezké dny.

Dita Fialová