Fyzika

19.10.

Na teto týden 19. - 23.10. byly přidány 2 nové lekce č. 2 a 3 dle týdenního rozvrhu třídy. Lekce se zaměřují na procvičení celé kapitoly látky a tělesa a to formou videí a aplikací.

Milí žáci, žákyně

v učebně Fyzika budou postupně přidávány úkoly dle týdenního rozvrhu. Lekce se budou skládat z videí, prezentací, pracovních listů a online hodin.

Na týden od 12. - 16. 10. byla vložena  pouze 1 lekce na zopakování si toho, co už víme o atomech a molekulách - pomocí videa a prezentace. Ti, co byli ve škole (úterý), jsme tuto lekci spolu probrali.

S případnými dotazy mě neváhejte kontaktovat na školní email. Jsem pro vás online vždy od 9 - 10 hodin, hodnocení úkolů a zpětná vazba pak probíhá průběžně po celý den. Případné poznámky k úkolům píši do komentářů - prosím o jejich kontrolu.

Přeji mnoho sil, píle a trpělivosti v rámci distanční výuky.

Petra Strejcová