Matematika

I v tomto týdnu od 19. do 23. října budou postupně přidávány úkoly dle týdenního rozvrhu třídy. Dnes (v pondělí) byla zpřístupněna lekce na prohlubování učiva nižších ročníků formou netradičních úloh - hra proti Matějovi. V úterý a ve středu pak lekce na porovnávání zlomků a využití rozšiřování zlomků na daného jmenovatele. Ve čtvrtek bude zpřístupněna lekce zaměřená na praktické využití matematiky.

Milé žákyně/Milí žáci,

v učebně v kurzu Matematika jsou postupně přidávány úkoly dle týdenního rozvrhu třídy, v tomto týdnu od 14. října do 16. října jsou zaměřeny na opakování a prohlubování učiva "rozšiřování zlomků".

S případnými dotazy mě neváhejte kontaktovat na školní email. Jsem pro vás online vždy v danou vyučovací hodinu dle rozvrhu, hodnocení úkolů a zpětná vazba pak probíhá průběžně po celý den.

Přeji mnoho sil a pevnou vůli při plnění úkolů v rámci distanční výuky

Daniela Ševčíková