Informace k dálkovému vzdělávání

Vážení rodiče, zákonní zástupci a žáci,
vzhledem k dané situaci bych prosila, abyste sledovali veškeré možné informace a to jak na webových stránkách školy, tak v Bakalářích, kde budou uveřejňovány informace týkající se výuky.

Na webových stránkách školy jsou informace umístěny jak v aktualitách, tak v této složce - Výuka na dálku 8.třída.

Dále prosím o vypracování úkolů v aplikaci Google-učebna, kde budou pravidelně dodávány studijní materiály a požadavky pro vzdělávání žáků. Kódy pro vstupy do této aplikace byly rozeslány na mailovou adresu žáků (Gmail).

Zdarma byly zpřístupněny SCIO testy z M a ČJ, které prosím vypracujte. Přihlašovací údaje i s instrukcemi byly zaslány do školního emailu žákům (Gmail).

Využívejte také pro opakování učiva testy od firmy proskoly.cz, přihlašovací údaje jsou opět k dispozici ve školním emailu.

Používejte i webové portály, na které není potřeba žádné speciální přihlašovací údaje, jsou zdarma dostupné např:

fred.fraus.cz

matyskova-matematika.cz

skolasnadhledem.cz

nebo i vzdělávací pořady na ČT2 po 12:00 hodině nebo v úterý a čtvrtek po 14:00 hodině na ČT1

Budete.li mít jakékoliv dotazy, neváhejte a kontaktujte mě buď přes mail: strejcova@zsnovésedlo.cz nebo v komentářích Google-učebna.

Všechny moc zdravím.

TU Petra Strejcová