Deutsch

12. 6. Dnes byla do učebny zadána další lekce, která se zaměřuje na rozšíření slovní zásoby na téma "Mein Zimmer".

Gruß

M. Procházková

1. 6. Tento týden budeme pokračovat v online výuce, která se nám velice daří. Uvidíme a uslyšíme se úterý ve 13 hodin.

S pozdravem M. Procházková

17. 5. tento týden proběhne opět online hodina v úterý od 13 hodin. tentokrát si popíšeme náš dětský pokoj.

S pozdravem M. Procházková

12.5. Do učebny byla vložena další lekce. Žáci si procvičí předložkové vazby se třetím pádem. Doplní pracovní list. M.P.

4. 5. Dnes byla do učebny vložena další lekce. Téma - předložky se třetím pádem, které procvičíme opět v online hodině, a to zítra ve 13 hodin.

17.4. 2020

Dnes byla do učebny zadána nová lekce na téma "Dům, byt". Žáci se seznámí s novou slovní zásobou. V úterý ve 13 hodin se uskuteční první online hodina.

Už se těším.

S pozdravem M. Procházková

6. 4. 2020 Dnes byla do učebny vložena další lekce. Žáci si poslechnou velikonoční písničky.
Potom vypracují pracovní list, kde budou tvořit otázky. Zopakují si tak tvoření tázacích vět v němčině.

2.4.2020

Vážení, všechny komentáře chodí na váš soukromý školní mail. Pokud jste si označili, že NECHCETE dostávat upozornění, musíte v tom případě koukat do učeben, kde komentáře najdete.

30. 3. Dnes byla do učebny vložena další lekce. Žáci budou pomocí písničky opakovat názvy států a jejich hlavní města.

Děkuji.

Vážení rodiče, i když je do kurzu  přihlášeno málo žáků,

byla zadána lekce z NJ.

V prezentaci jsou vlajky států. Vyber 10 - 20 vlajek (ale nemaluj je) a napiš, kam pojedeš. Použij vazbu "...nach ....". "...in die ....."
U některých vět použij sloveso "möchten".