Přírodopis na dálku

12.6. Dnes byla do učebny vložena nová látka s tématem "Genetika" a "Vývoj dítěte".

Hezké dny

M. Procházková

2.6. Dnes bylo do učeny vloženo nové učivo na téma "rozmnožovací soustava člověka".

S pozdravem M. Procházková

18. 5. Dnes byl do učebny zadán nový úkol. Žáci se seznámí se stavbou a funkcí zrakového ústrojí a mohou si vyrobit "optickou hračku".

S pozdravem M. Procházková

4. 5. Dnes byly do učebny zadány další dva úkoly, jsou to dva testy na opakování učiva.

S pozdravem M. Procházková

24. 4.  Do učebny byla vložena nová lekce na téma " Nervová soustava"

S pozdravem M. Procházková

17.4. 2020 Dnes bylo do učebny vloženo nové učivo - téma: Kožní soustava. Žáci zhlédnou výukové video a zpracují referát.

S pozdravem M. Procházková

6. 4. 2020 Dnes byla do učebny přidána další lekce. Žáci si pomocí videa zhlédnou video.
Upozorňuji, prosím, že některé obrázky mohou být pro některé z vašich dětí nevhodné. (Někteří nemohou vidět krev).

2. 4. 2020

Vážení, všechny komentáře chodí na váš soukromý školní mail. Pokud jste si označili, že NECHCETE dostávat upozornění, musíte v tom případě koukat do učeben, kde komentáře najdete.

31.3. Dnes byla přidána další hodina. Žáci si zopakuji trávicí soustavu,  zodpoví otázky a zhlédnou prezentaci na téma "Vylučovací soustava".

Děkuji. M. Procházková

Vážení rodiče a žáci,

do kurzu byla přidána nová lekce.

Téma: Opakování lidských soustav

Žáci zhlédnou část dokumentu o lidském těle a napíší odpovědi do kvízu.