Milí osmáci,

i v tomto týdnu od 11. do 15. ledna budeme kombinovat videohodiny (přes odkaz MEET) a zadávání úkolů v učebně:

Procentům zdar

Milí osmáci,

i v tomto týdnu od 4. do 8. ledna budeme kombinovat videohodiny (přes odkaz MEET) a zadávání úkolů v učebně:

Brzy na slyšenou :-)

V týdnu od 14. prosince do 18. prosince zůstává distanční výuka s těmito změnami vzhledem k prezenční výuce ostatních ročníků 2. stupně:

pondělí - zadání úkolů (odevzdání do pátku)

středa - videokonzultace od 10:00 do 10:30 (není povinná pro všechny, slouží k objasnění či vysvětlení úkolů zadaných v pondělí)

Stále platí nabídka individuální videokonzultace po předchozí domluvě :-)

V týdnu od 7. prosince do 11. prosince prezenční výuka (ve škole).

V týdnu od 30. listopadu do 4. prosince zůstává distanční výuka s těmito změnami vzhledem k prezenční výuce ostatních ročníků 2. stupně:

pondělí - zadání úkolů (odevzdání do pátku)

Stále platí nabídka individuální videokonzultace po předchozí domluvě :-)

Za týden na viděnou ve školních lavicích

I v tomto týdnu od 23. do 27. listopadu budeme kombinovat videohodiny (přes odkaz MEET) a zadávání úkolů v učebně:

Milí osmáci,

i v nadcházejícím týdnu od 16. do 20. listopadu budeme kombinovat videohodiny a zadávání úkolů v učebně:

pondělí - zadání úkolu do učebny M8 (odevzdání do pátku)

úterý - STÁTNÍ SVÁTEK - NEBUDE videohodina (přes MEET v učebně) od 9:45 do 10:15

čtvrtek - zadání úkolu do učebny M8 (odevzdání do pátku)

Brzy na slyšenou, těším se

I v tomto týdnu od 9. do 13. listopadu budeme kombinovat videohodiny a zadávání úkolů v učebně:

čtvrtek - zadání úkolu do učebny M8 - odevzdání do pátku

V učebně je již od dnešního dne zadán týdenní úkol, a to Matematický klokan - kategorie Benjamín, letos byla soutěž vyhlášena online, tak jdeme do toho, matematice zdar !!!

Milí osmáci,

od 2. listopadu je nastaven nový rozvrh distanční výuky, budeme kombinovat videohodiny (přes odkaz MEET) a zadávání úkolů v učebně:

Brzy na slyšenou :-)

I v tomto týdnu od 19. do 23. října budou postupně přidávány úkoly dle týdenního rozvrhu třídy. Dnes (v pondělí) byla zpřístupněna lekce na rozvoj matematického myšlení.  V úterý a ve středu pak lekce na souhrnné opakování zlomků se zaměřením na slovní úlohy. Ve čtvrtek pak bude zpřístupněna lekce zaměřená na praktické využití matematiky.

Milé žákyně/Milí žáci,

v učebně v kurzu Matematika jsou postupně přidávány úkoly dle týdenního rozvrhu třídy, v tomto týdnu od 12. října do 16. října jsou zaměřeny na opakování a prohlubování učiva "dělení racionálních čísel - dělení zlomků".

S případnými dotazy mě neváhejte kontaktovat na školní email. Jsem pro vás online vždy v danou vyučovací hodinu dle rozvrhu, hodnocení úkolů a zpětná vazba pak probíhá průběžně po celý den.

Přeji mnoho sil a pevnou vůli při plnění úkolů v rámci distanční výuky

Daniela Ševčíková