12.4.

Milí osmáci,

tento týden proběhne videohodina opět ve středu, 14.4.  od 10:30 - 11:00, kdy dostanete také úkol.

Alles Gute!

6.4. Milí osmáci,

tento týden proběhne videohodina opět ve středu, 7.4.  od 10:30 - 11:00, kdy dostanete také úkol.

Alles Gute!

23.3. Mojí milí, ve středu 24.3. neproběhne klasická videohodina, zadání bude v učebně.

M. Procházková

17.3.  Do učebny vloženo nové zadání na opakování způsobových sloves. Žáci budou odpovídat na dané otázky právě pomocí způsobových sloves.

Gruß M. Procházková

10.3. Do učebny bylo vloženo nové učivo. Žáci se naučí používat slovesa möchten x mögen. Přiložena jsou i cvičení, kde si své znalosti mohou ověřit.

Vile Glück!

1. 3. - 5. 3. Jarní prázdniny

24.2. Do učebny vložena prezentace na procvičování evropských států.

Moji milí, videohodina ve středu proběhne normálně podle rozvrhu, to znamená od 10:30 - 11:00.
Bis Mittwoch! ????

Děkuji.

M. Procházková

17.2. Dnes byl vložen do učebny interaktivní kvíz, kde si žáci procvičí nejen němčinu, ale i své zeměpisné znalosti.

11.2. V učebně jsou cvičení na opakování vyjádření času.

3.2. Do učebny byl vložen úkol, kde si žáci znovu procvičí, jak se odpovídá na otázku Wie spät ist es?

Gruß M. Procházková

27.1. Do učebny vloženo učivo na procvičování určování času- odpověď na otázku Wie spät ist es?

Zdraví M. Procházková

20.1. Dnes byl do učeny zadán další úkol na procvičování předložkových vazeb, tentokrát na procvičení ročních období.

Gruß

M. Procházková

13.1. Dnes byl zadán v učebně další úkol na procvičování měsíců a dnů se správnými předložkami.

Viel Glück

4. 1. 2021

Hodiny němčiny budou opět probíhat online ve videoučebně, a to ve středu od 10:30 do 11:00.

Bis Mittwoch

M. Procházková

18.11. Dnes byl do učebny vložen úkol, který bude hodnocen. Žáci odevzdají zítra v 11:15.

M. Procházková

11. 11. Dnes bylo do učebny zadáno nové učivo i s úkolem na příští týden.

Viel Glück.

M. Procházková

4. 11. Hodiny německého jazyka budou probíhat jako videohodiny přes odkaz Meet v učebně němčiny každou středu od 10:30. V tento den budou zadávány i úkoly do učebny.

Zdraví M.P.

21. 10. Do učebny byl zadán úkol na pátek.

M.P.

Hodiny německého jazyka budou probíhat jako videohodiny přes odkaz Meet v učebně němčiny dle rozvrhu třídy.

Zdraví M. Procházková