Přírodopis

30. 4.

Do učebny bylo zadáno další učivo. Tentokrát na téma Nervová soustava.

Opakovat budeme již ve škole.

M. Procházková

15.4. Proč se potíme? Jak to, jak nám rostou vlasy? Co jsou to papily? Na to všechno dostanou žáci odpovědi v další prezentaci a videu v učebně.

Zdraví M. Procházková

8.4. Do učebny bylo vloženo nové učivo na téma "vylučovací soustava", dále 2 pracovní listy na opakování trávicí soustavy (i s řešením).

M. Procházková

18.3. Do učebny vloženo další učivo a videa, a to na téma Dýchací soustava. Co dělá s lidským tělem kouření?????

M. Procházková

11.3. Do učebny vloženo nové učivo, tentokrát na téma Cévní soustava. Žáci si tentokrát mohou prohlédnout i 3D modely .

Mějte se pěkně.

1.3. - 5.3. Jarní prázdniny

18.2. Vloženo další učivo o svalech.

11.2. Dnes bylo vloženo do učebny video, kde se žáci seznámí s dělením a stavbou svalů.

28.1. Do učebny vloženo nové učivo. Žáci se seznámí se stavbou kosti, kostry, významem kostry a nemocemi kloubů.

14.1. Do učebny bylo vloženo nové učivo na téma Lidské tkáně.

4. 1. 2021

Hodiny přírodopisu budou probíhat ve videoučebně, a to ve čtvrtek od 9:00 do 10:00.

Zdraví

M. Procházková

19. 11.  Dnes bylo do učebny vloženo nové učivo.

12.11. Do učebny bylo vloženo nové učivo  s úkolem na příští týden

Zdraví M. Procházková

4.11. Hodiny PŘ budou probíhat každý čtvrtek od 9 hodin ve videoučebně.

Zdraví M.P.

21. 10. Do učebny zadáno nové učivo.

M.P.

Milé žákyně/Milí žáci,

v učebně v kurzu přírodopisu jsou postupně přidávány úkoly dle týdenního rozvrhu třídy - v tomto týdnu - "Hmyzožravci" a "Letouni"

S případnými dotazy mě neváhejte kontaktovat na školní email. Jsem pro vás online vždy v danou vyučovací hodinu dle rozvrhu, hodnocení úkolů a zpětná vazba pak probíhá průběžně po celý den.

Přeji mnoho sil a pevnou vůli při plnění úkolů v rámci distanční výuky.

Marcela Procházková