Přírodopis

15.4. Proč se potíme? Jak to, jak nám rostou vlasy? Co jsou to papily? Na to všechno dostanou žáci odpovědi v další prezentaci a videu v učebně.

Zdraví M. Procházková

8.4. Do učebny bylo vloženo nové učivo na téma "vylučovací soustava", dále 2 pracovní listy na opakování trávicí soustavy (i s řešením).

M. Procházková

18.3. Do učebny vloženo další učivo a videa, a to na téma Dýchací soustava. Co dělá s lidským tělem kouření?????

M. Procházková

11.3. Do učebny vloženo nové učivo, tentokrát na téma Cévní soustava. Žáci si tentokrát mohou prohlédnout i 3D modely .

Mějte se pěkně.

1.3. - 5.3. Jarní prázdniny

18.2. Vloženo další učivo o svalech.

11.2. Dnes bylo vloženo do učebny video, kde se žáci seznámí s dělením a stavbou svalů.

28.1. Do učebny vloženo nové učivo. Žáci se seznámí se stavbou kosti, kostry, významem kostry a nemocemi kloubů.

14.1. Do učebny bylo vloženo nové učivo na téma Lidské tkáně.

4. 1. 2021

Hodiny přírodopisu budou probíhat ve videoučebně, a to ve čtvrtek od 9:00 do 10:00.

Zdraví

M. Procházková

19. 11.  Dnes bylo do učebny vloženo nové učivo.

12.11. Do učebny bylo vloženo nové učivo  s úkolem na příští týden

Zdraví M. Procházková

4.11. Hodiny PŘ budou probíhat každý čtvrtek od 9 hodin ve videoučebně.

Zdraví M.P.

21. 10. Do učebny zadáno nové učivo.

M.P.

Milé žákyně/Milí žáci,

v učebně v kurzu přírodopisu jsou postupně přidávány úkoly dle týdenního rozvrhu třídy - v tomto týdnu - "Hmyzožravci" a "Letouni"

S případnými dotazy mě neváhejte kontaktovat na školní email. Jsem pro vás online vždy v danou vyučovací hodinu dle rozvrhu, hodnocení úkolů a zpětná vazba pak probíhá průběžně po celý den.

Přeji mnoho sil a pevnou vůli při plnění úkolů v rámci distanční výuky.

Marcela Procházková