Další informace k výuce

Dobrý den,

posílám informace k výuce.

Žáci mohou využít:

1) google učebnu "classroom" prostřednictvím vzdělávacích kurzů, které pro vás připravují naši učitelé (kódy do kurzů vám byly zaslány do školních emailů)

2) zdarma testy ČJ a M zpřístupněné firmou SCIO, přihlašovací údaje i s instrukcemi naleznete ve školním emailu

3) testy pro domácí vzdělávání od firmy proskoly.cz, přihlašovací údaje jsou opět k dispozici ve školním emailu

4. Česká televize myslí také na starší žáky, kteří se doma připravují na přijímací zkoušky. Vždy v úterý a ve čtvrtek od 14 hodin, po skončení pořadu Sama doma, pomůže na programu ČT1 studentům, na něž čekají přijímací zkoušky na střední školy a víceletá gymnázia. Pořad Škola doma bude trvat 45 minut. V úterý se bude procvičovat čeština a ve čtvrtek matematika.

5.Řadu edukativních aplikací mohou děti najít také na webu www.decko.cz.

Všechny moc zdravím.

Marcela Procházková