12.6. Vložena lekce na téma "Sommer, Urlaub, Ferien".

Gruß

M. Procházková

1. 6. Tento týden budeme pokračovat v online výuce, která se nám velice daří. Uvidíme a uslyšíme se ve středu ve 13 hodin.

S pozdravem M. Procházková

17. 5. Další online hodina proběhne opět ve středu ve 13 hodin. Pojďte, budeme se vozit...........čím, to už bude záležet na vás.

S pozdravem M. Procházková

12.5.  Dnes byla vložena do učebny další lekce na téma " Verkehrsmittel" - dopravní prostředku. Žáci si procvičí vazbu "ich fahre mit" - já jedu s......Ostatní procvičíme opět na online hodině ve středu ve 13 hodin.

S pozdravem M. Procházková

27. 4. Ve středu proběhne další online hodina,kde si žáci procvičí stavbu oznamovací věty. Popíší své město. termín odevzdání písemného úkolu z minulé hodiny je 30. 4.

16.4. 2020

Do učebny byla vložena nová lekce na téma "Die Stadt" -město. Žáci si procvičí stavbu oznamovací věty , procvičí vazbu "gibt es". Napíší krátké vyprávění o svém městě.

S pozdravem M. Procházková

15. 4. Proběhla první oline hodina, kde si žáci procvičili výslovnost nových slovíček na téma "Die Stadt". Další hodina proběhne příští středu ve 13 hodin.

6. 4. 2020 Dnes byla do učebny vložena další lekce, tentokrát s velikonoční tématikou.

M. Procházková

2. 4. 2020

Vážení, všechny komentáře chodí na váš soukromý školní mail. Pokud jste si označili, že NECHCETE dostávat upozornění, musíte v tom případě koukat do učeben, kde komentáře najdete.

30. 3. Dnes byla vložena další lekce,a to opakování préterita sloves "sein" a "haben".

Vážení rodiče, chtěla bych Vám toto cestou poděkovat za Váš přístup k současné situaci. Děkuji tímto i "mým deváťákům" za to, že se učí, vyplňují pracovní listy. Vím, není to jednoduché, ale vydržme.

Do kurzu NJ byla přidána další lekce. Žáci tentokrát pracují s textem, který mají přiložený, a odpovídají na otázky.

Přeji všem pevné zdraví.

Marcela Procházková