Matematika

3.4. Vážení, všechny komentáře chodí na váš soukromý školní mail. Pokud jste si označili, že NECHCETE dostávat upozornění, musíte v tom případě koukat do učeben, kde komentář najdete.

30.3.

Dnes byly přidány 4 nové lekce na týden od 30.3. do 3.4.2020.

Lekce byly zaměřeny na úpravy výrazů, lineární rovnice, řešení slovních úloh a procvičování postřehu. Lekce jsou směřovány také na přípravu na přijímací zkoušky.

Přeji hodně sil   Petra Strejcová

26.6.

Přidány další 2 lekce na tento týden - prosvičování rovnic se závorkami.

25.6.Vážení rodiče,

máme za sebou první týden samostatného vzdělávání. Děkuji všem, kteří spolupracují a snaží se svým dětem pomoci v dálkové výuce. Vím, že pro všechny není situace jednoduchá. Také musím poděkovat všem žákům, kteří se mnou spolupracují a pomáchají vychytávat různé neduhy v programu.

Několik informací:

1)      Do všech kurzů jsem přidala informaci o pravidelném čase, ve kterém jsem online a to v době 8:00 – 10:00, přičemž mě můžete zastihnout téměř kdykoliv.

2)      Také není problém, abych Vám či dětem zavolala, a podala informace telefonicky, pokud mi napíší telefonní číslo.

3) v kurzu je již 6 lekcí, tento týden byly přidány lekce na SCIO testy

Všem ještě jednou děkuji