DĚJEPIS

Milí deváťáci,

v novém roce se bohužel zatím ve škole neuvidíme. Opět probíhá distanční výuka. Stejně jako na podzim bude online hodina dějepisu v pátek v 9:45.

Úkol v učebně je zadán již dnes (v pondělí).

Připomínám samostatnou práci (referát) na téma KULTURA mezi 1. a 2. světovou válkou. Termín odevzdání je 8.1.2021. Vzhledem k situaci je možné práci odevzdat vyfocenou a odeslanou do učebny nebo na e-mail fialova@zsnovesedlo.cz. Originál práce potom odevzdáte ve škole.

Budu se těšit, že se uvidíme alespoň přes internet.

Dita Fialová

od 2.11.2020 - online výuka podle upraveného rozvrhu vždy v pátek 9:45-10:15

úkoly v učebně Dějepis 9  budou připraveny každé pondělí

středa 21.10.2020 - 12:40 - online hodina, odkaz v Google učebně

pondělí 19.10.2020 - nový úkol v Google učebně Dějepis 9

Milé žákyně a milí žáci,

v učebně Google jsem pro vás připravila kurz Dějepis 9. Přístup do učebny máte v e-mailech.

V učebně je přístup na online hodiny – přes Meet. Do učebny budu také postupně přidávat zápisky nebo úkoly dle týdenního rozvrhu třídy.

Případné dotazy pište na školní e-mail nebo v učebně Dějepis 9.

Držím palce, ať se vám plnění úkolů v rámci distanční výuky daří. A i v nelehké situaci a v zamračeném počasí přeji hezké dny.

Dita Fialová