M - příprava na přijímačky

4.2.

V učebně M - příprava na příjímačky jsem pro tento týden 1.2. - 5.2. přidala LEKCI 7. Pomocí videa se zaměříme na příklady, které se v posledních letech velmi často v přijímačkách vyskytují a to jsou tabulky a grafy a práce s nimi - jako je aritmetický průměr a slovní úlohy s tabulky a grafy.

 

19.1.

V učebně M - příprava na příjímačky jsem pro tento týden 18.1. - 22.1. přidala LEKCI 6. Pomocí videa si procvičte 1 řešený příklad na doplňování možných čísel ve výpočtu - opět se jedná o ukázkový příklad z přijímacích zkoušek roku 2019.

 

13.1.

V učebně M - příprava na příjímačky jsem pro tento týden 11.1. - 15.1. přidala LEKCI 5. Pomocí videa si zopakujete 2 řešené příklady na úpravy mnohočlenů (včetně algebraických vzorců) - jedná se o ukázkové příklady z přijímacích zkoušek roku 2019.

 

26.11.

V učebně M - příprava na příjímačky jsem pro tento týden přidala LEKCI 4. Opět pomocí videa si zopakujete výpočet úhlů v obrazci + přidala jsem pracovní list, kde si zopakujete právě výpočet úhlů a konstrukci trojúhelníku. Příklady jsou přímo z přijímacích zkoušek z roku 2019.

 

19.11.

V učebně M - příprava na příjímačky jsou již lekce 2 a 3. Opět pomocí videí a pracovního listu jsou řešeny příklady z přijímaček z minulých let. Příklady se zaměřují na rovnice a zlomky.

 

5.11.

Na tento týden byla vložena 1 lekce zaměřená na příklady z přijímacích zkoušek - desetinná čísla, zlomky, mocniny a odmocniny. Příklady jsou řešeny ve 2 videích. Dále byl do této lekce vložen pracovní list se 6 příklady, které byly na přijímačkách v letech 2019 a 2020.

Sdílet