Dodatečná informace k přijímacím zkouškám

10.5.

Dodatečná informace k přijímacím zkouškám:

Ti z Vás, kdo jste si podali dvě přihlášky na jednu školu a vykonali jste na dané škole jednotnou přijímací zkoušku pouze v jednom termínu máte možnost požádat ředitele příslušné střední školy o náhradní termín k vykonání druhého pokusu - a to do 14. 5. 2021. 

Více informací se dočtete v přiloženém dokumentu:

Dodatečná jednotná přijímací zkouška

 

__________________________________________________

 

30. 1. 

Klikněte zde: Instrukce k vyplňování přihlášek

Milí deváťáci,

protože se blíží čas odevzdání přihlášek na střední školu a protože není zatím příležitost předat Vám tyto důležité dokumenty za běžného školního chodu, budou Vám přihlášky a Zápisový lístek vydávány  ve středu 3. 2. v čase od 11.00 - 12.00 v budově druhého stupně. Zazvoníte na sekretariát.

Máte možnost vybrat si 2 různé střední školy nebo jednu školu, ale 2 různé obory. Přihlášky si doma vyplníte - obě úplně stejně a odevzdáte je nebo pošlete poštou do 1. března na vybrané školy.  Zápisový lístek si ponecháváte, ten se odevzdává až po přijetí na střední školu.

Pokud bude někdo z Vás potřebovat s čímkoliv pomoci - vyplnit přihlášku, zjistit informace....nebojte se na mě obrátit - telefonicky: 352 669 339, mailem: ziskova@zsnovesedlo.cz . Domluvíme se na konzultaci, ráda si na každého z Vás udělám čas.

Lenka Žišková

 

Sdílet