Halloweenská párty

V úterý 31. října si žáci IX. třídy, ve spolupráci s děvčaty z VIII., připravili mimoškolní akci pro prvostupňové milovníky Halloweenu. Pro děti byly připraveny minisoutěže a dílničky halloweensky laděné. Nechyběla ani soutěž masek, ve které zvítězily nejkrásnější, nejstrašidelnější i nejzajímavější masky. Malování na obličej bylo nedílnou součástí halloweenské zábavy.

Organizátoři během dopoledne připravovali jak halloweenskou výzdobu, tak i občerstvení. O další dobroty se zasloužila vedoucí školní jídelny, děkujeme za ochotu i spolupráci. Strašidelnou atmosféru doplňovaly dýně jako Jack-o-lantern, které vyřezali a vydlabali chlapci při pracovních činnostech pod vedením paní učitelky Procházkové.

Akci si užili malí i velcí, přestrojení do strašidelných masek a kostýmů, fotky jsou toho důkazem.

Sdílet