Informace rodičům žáků s SVP (speciálními vzdělávacími potřebami)

Dobrý den. Vážení rodiče. Vím, že máte v tomto čase plno práce s péčí o děti, a že některé z nich mají problém plnit všechny zadané úkoly. Pro děti, které ke mně docházejí na ranní intervenci, budu také připravovat učebny (každé bude mít svou, kódy pošlu na mail). Zaměříme se na rozvoj vnímání, paměti, pozornosti, myšlení a na rozvíjení slovní zásoby. Navážu na to, co jsme dělali v hodinách intervence, případně mohu pomoci s dovysvětlením učiva nebo vyhledám odkaz, kde je možné učivo procvičovat. Úkoly nebudou časově omezené. Cílem je dětem i Vám pomáhat, ne Vás přetěžovat. Pro děti, které nepracují v aplikaci "učebna", případně připravím vhodné pracovní listy nebo najdeme jiný způsob práce. Dotazy směřujte na mail smrzova@zsnovesedlo.cz Prosím také o trpělivost, v aplikaci se učím pracovat. Mohou se na mě obracet i jiní žáci s SVP, kteří na intervenci nechodí nebo jejich rodiče. Děkuji a přeji hlavně hodně zdraví. Mgr. Hana Smržová  

 

Sdílet