Konzultace 9. ročníků na přijímací zkoušky

Vážení zákonní zástupci, milí žáci devátých tříd.

Ministerstvo povolilo vaši účast ve škole na konzultacích k přijímačkám. Konzultace budou probíhat 3 dny v týdnu a to PO, Stř a Čt od 11. 5 . 2020 do přijímacích zkoušek. Bude se jednat o hodiny matematiky, dále semináře pro přípravu na přijímací zkoušky z matematiky a o český jazyk. (Bc. Tonhauzerová, Ing. Strejcová a Mgr. Ševčíková)

Hodiny budou probíhat od 9.00 do 11.35 a účastnit se mohou pouze žáci, kteří budou mít podepsané čestné prohlášení, které naleznete níže, případně si ho vyzvednete ve škole 4.5. a 6.5. od 9.00- 12.00 hodin. Dále se žáci musí řídit organizačními pokyny, které vydalo MŠMT, v plném znění ke stažení pod článkem. 

Čestné prohlášení

Organizační pokyny MŠMT

Zatím nebyly vloženy žádné dokumenty.
Sdílet