Školní docházka pro II. stupeň ZŠ od 8.6. 2020

Vzhledem k umožnění přítomnosti žáků druhého stupně ZŠ k občasným vzdělávacím aktivitám, bude od 8.6. 2020 zavedena modifikovaná výuka (budeme vyučovat průřez hlavními předměty, opakovat látku z distanční výuky).

Zákonní zástupci budou kontaktováni třídní učitelkou (el. žákovskou, mailem,telefonem) a měli by se vyjádřit do středy 3. 6. 2020, zda jejich dítě bude školu navštěvovat (což silně doporučuji, pokud tomu nebrání ohrožení dle čestného prohlášení).

Aktivity budou vycházet ze ŠVP a nebudou každý den. Žáci budou chodit do školy v Po, Stř a Čt vždy od 8.00 do 11.35 hodin. Pokud bude dostatečný počet žáků, zůstanou děti rozděleny po třídách, pokud bude žáků málo, vzniknou skupiny, které budou věkově podobné. Žáci v těchto dnech mohou jít i na oběd za běžnou cenu, jako v době vyučování.

Distanční výuka bude pokračovat ve dnech, kdy nebude školní vyučování.

Hygienické podmínky má škola zajištěny (dezinfekce, dezinfekce tříd ozonem)

Podmínky k umožnění prezenční výuky:

Vyplněné čestné prohlášení  - ke stažení ZDE (případně k dispozici v sekretariátu školy)

DODRŽOVÁNÍ HYGIENICKÝCH PRAVIDEL NASTAVENÝCH MŠMT A MZČR -

ke stažení ZDE

 

 

Sdílet