Distanční výuka od 2.11. 2020

Vážení rodiče, situace s epidemií nemoci COVID 19 se bohužel nelepší a žákům nebude umožněno nastoupit 2.11. do školy.

Jak jsme již avizovali, bude od pondělí stálý rozvrh, který si můžete stáhnout níže. Rozvrh je sestaven podle doporučení MŠMT a to především v počtu online video hodin.

1.       Pevně jsou stanoveny video hodiny – tyto jsou povinné, pokud se žák nepřipojí (samozřejmě pokud má možnost), bude vyžadována omluvenka od zákonného zástupce, jak to vyžaduje MŠMT a školní řád.

2.       V rozvrhu jsou orientačně označeny dny, kdy budou do učeben zadány úkoly. Jak již bylo uvedeno, soustředit se budeme na hlavní předměty.

 

Práce bude probíhat v Google učebně, níže jsou uvedeny odkazy na videa pro přihlášení do učeben (především pro rodiče nižších ročníků) V Google učebně se připojíte i na videohovor kliknutím na odkaz v hlavičce učebny – „Odkaz na Meet“  viz. obrázek.

 

Na portále youtube.com naleznete velké množství video návodů v oblasti Google učebny. Přikládám odkaz na přihlášení do učebny. Je nutné být přihlášen do školního účtu (školní email), jinak učebna nebude fungovat. To se týká především tabletů a telefonů.  video jak se přihlásit do učebny

 

 

 rozvrh ke stažení v PDF

 

 

Sdílet