Sbírka - krabice od bot ( do 2.12. 2020)

Sbírka krabice od bot aneb pomoc má mnoho podob

ZŠ Nové sedlo spolu s Diakonií v Kynšperku nad Ohří pomáhají dětem v nouzi již 3 rokem. Díky této sbírce rozdávají radost a úsměvy.


Máš doma hračky, knížky, hry, plyšáky, s kterými si již nehraješ?
Vlož darované věci do prázdné krabice od bot, rozhodni se, zda bude dána chlapci či dívce, a v jakém věku. Krabici přines do školy a my ji zabalíme - předáme Diakonii v Kynšperku nad Ohří. Ta dárky rozdá dětem. Krabici přines do 2.12.2020.
Obsah krabice nesmí být poničený, počmáraný.., měl by udělat radost. V krabici může být autíčko, kniha, hra, kosmetika, zabalená dobrota, pastelky, omalovánky........čepice, rukavice... přání k vánocům...

Na krabici by mělo být uvedeno pro koho je např.: slečna(15let), chlapec (8let)......
Krabice vybírá:
na 1. stupni p. učitelka Cervanová - každé ráno od 7-8hod
na 2. stupni třídní učitelé - od 30. 11-2.12.
Děkujeme všem , kteří se zapojí a udělají radost dětem.

komix-krabice-od-bot.docx

Krabice-od-bot-strucny-letak-A5-2020-PDF.docx

Sdílet