Vysvědčení

Vážení rodiče a zákonní zástupci,

situace nedovoluje předat výpis vysvědčení 28. ledna osobně (žáci jej obdrží po návratu do školy), ale výsledky vzdělávání za první pololetí 2020/2021 najdete v systému Edookit pod položkou HODNOCENÍ - CELKOVÉ HODNOCENÍ (viz obrázek níže).

Celkové hodnocení bude zpřístupněno 28. 1. 2021. V pátek 29.1. 2021 jsou pololetní prázdniny. Pokračování prezenční výuky není zatím ministerstvy oznámeno, proto od 1.2. 2021 pokračuje distanční výuka, mimo 1. a 2. ročníků.

Školní jídelnu plánujeme otevřít 1. 2. 2021 (pokud hygiena nevydá negativní stanovisko)

V případě, že má někdo místo známky nehodnoceno, znamená to, že nebyl dostatek podkladů pro hodnocení. Tento žák bude hodnocen do konce března. Neznamená to tedy, že by žák neprospěl.