Výsledky Velikonoční sportovní stezky

Hody, hody doprovody, já jsem malý zajíček,

utíkal jsem kolem ANNY, nesl kopu vajíček.

Viděl jsem tam úkoly - u nich žáky ze školy.

Ať to byl TEN nebo TEN, byl to pro mě KRÁSNÝ DEN !!!!   

 

Milí žáci, vážení rodiče,

ač nám a zejména Vám počasí při plnění úkolů na připravené Velikonoční stezce moc nepřálo, účast byla více než očekávaná! Celkem stezku absolvovalo 58 účastníků, z toho 6 hostů (nebyli žáky 1. stupně nebo byli žáky z jiného města.....) Velmi nás to potěšilo, protože jsme stezku připravovali s nadšením a radostí. Jsme rádi, že jste při hře dodržovali všechna nastavená pravidla. Potlesk patří všem, kdo jste stezkou prošli a plnili úkoly - bylo jich celkem 15. Karty výsledků, které jste nám odevzdali, jsme vyhodnotili, odměny na Vás čekají ve škole.

Vaše snažení dopadlo následovně:

Vaše fotodokumentace (budeme aktualizovat podle dalších Vámi zaslaných fotografií):

   

   

 

 

         

 

 

 

Sdílet