Soutěž o nejlepší ovocný moučník

Od samého rána se u tělocvičny naší školy tvořila dlouhá fronta. Babičky, maminky, tatínkové a samotní žáci přihlašovali své sladké a voňavé ovocné moučníky do tradiční školní soutěže. Patrná byla hrdost všech zúčastněných a přesvědčení, že jejich moučník je ten nejlepší. Bohužel vítězem se může stát jen jeden.

Moučníky byly již na pohled velmi lákavé a některé by si nezadaly ani s uměleckým dílem. Porota, kterou tvořil žákovský parlament, moučníky hodnotila nejen podle chuti, ale také podle vzhledu. Ochutnávání a hodnocení bylo tak náročné, že o některých místech v žebříčku muselo rozhodovat tajné hlasování.

Jak již bylo zmíněno, opravdový vítěz je jen jeden, ale v našem případě toto tvrzení úplně neplatilo a vítězný moučník za druhý stupeň ZŠ vyhrál tým ve složení Aneta, Ema a Jonáš Krejčí. Zlatou příčku za první stupeň základní školy obsadil Adam Demeter.

Děkujeme všem, kdo se podíleli na přípravě soutěže a budeme se těšit na příští ročníky.

Sdílet