Sběr kaštanů a žaludů - výsledky

Vyhlášení sběru kaštanů a žaludů se na naší škole stává tradicí. Děti sbírají jak o život, předbíhají se ve sběru, sledují informace na nástěnce, kolik toho komu přibylo, počítají si nasbírané kilogramy a těší se na vyhodnocení. 

Po uzavření soutěže jsme často slýchali: „ Kdy už bude vyhodnocení? Kdo je nejlepší?“  a s napětím jsme s nimi vyhlíželi, kdy se to dozvíme.

 Středa 10.11.2021 se stala překvapením pro všechny. Ve škole se objevila paní starostka V. Baumanová se svými kolegy panem Teturem a T. Pittlem s velkou hromadou dárků pro 14 nejlepších sběračů. Celkově naši žáci 1. stupně nasbírali přes 1000 kg kaštanů i žaludů, které budou předány myslivcům do lesa. Děkujeme za krásné ceny.

Výsledky:

1. místo – Adam Volf 245kg

2. místo – Nela Matiová 172kg

3. místo – Jakub Gavelda 82kg

Další vyhodnocení byli: Janáčková E., Krejčí E., Šugar P., Nožková K., Ledvinka I., Radimerský M., Nečina F., Baloghová E., Němčeková S., Petráčková K., Pilařová J.

 Všem za účast děkujeme, hlavně rodičům. Děkujeme i našemu panu školníkovi, který vše pečlivě zaznamenával a vážil. 

Příští rok se budeme těšit zas.               

Sdílet